Hakkımızda

Korkmaz Hukuk Bürosu

Kuruluş

Korkmaz Hukuk Bürosu, geniş bir çerçevede çalışmalar yürüten, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti veren ve ülkemizin çeşitli yerlerinde çözüm ortağı hukuk bürolarıyla irtibat halinde olan bir avukatlık bürosudur. 2017 yılında alanında uzman iki kurucu ortak tarafından Ankara’da kurulmuştur.

İlkeleri

Hukuk, hayatın her alanının vazgeçilmezidir. Avukatlar hukukun vazgeçilmez unsur olarak faaliyetlerini öncelikle mesleki etik kurallarına bağlı kalarak ve müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde gözeterek sürdürmelidirler. Bilindiği üzere başarının kaynağı da ilkelerdir. Korkmaz Hukuk Bürosu, mesleğin onuruna yaraşırlığı, çalışkanlığı, özveriyi, titizliği, araştırmacılığı, gelişime açık olmayı, geniş perspektifte düşünmeyi, mesleki faaliyetin gerektirdiği gizliliği, gerçekçi ve doğru çözümler bulmayı, zamanın verimli kullanımını ve daha birçok üstün vasıfları kendisine ilke edinmiştir.

Çalışmaları

Avukat-müvekkil ilişkisi son derece özel bir ilişkidir. Korkmaz Hukuk Bürosu bu ilişkide müvekkillerinin sorunlarına hızlı ve verimli çözümler üretme amacıyla hareket etmektedir. Müvekkillerinin talebi doğrultusunda önleyici hukuk yollarını deneyerek, onların özel durumlarının gizliliklerini gözeterek, tercih edilebilecek yollar ve karşılaşılabilecek riskler konusunda gereken uyarıları yaparak çalışmalarını sürdürmektedir.
Korkmaz Hukuk Bürosu hukuki danışmanlık hizmeti almak isteyen müvekkillerine de deneyimli avukatlarıyla hizmet vermektedir. Danışmanlık yaptığımız kurumların örneklerini ilgili sayfamızda görebilirsiniz. Ayrıca, Ankara dışındaki diğer şehirlerde de dava takip etmekteyiz.

Bize Ulaşın

Ülkemizde mevcut yasal düzenlemelerden dolayı web sayfamızda sınırlı olarak bilgi verebilmekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim ve online danışma bölümünden bize ulaşın.